Logoclose
menu
صقحه اصلی/سوالات متداول
header
آنلاین
معاملات
اعتبارات
پذیرش
در حال حاضر ، حدقل تعداد سکه قابل دریافت یک سکه (معادل 100 گواهی سپرده کالایی )است.
گواهی سپرده کالایی ناپیوسته قابل تغییر کارگزار ناظر نمیباشد و باید در زمان مشخص محصول را انبار بورس کالا دریاقت نمایید. گواهی سپرده کالایی پیوسته تا زمان رسید نماد قابل تغییر کارگزار ناظر میباشد و قابل معامله میباشد و در زمان سر رسید نماد میتوانند آن را از انبار بورس کالا تحویل بگیرند.
هر گواهی سپرده کالایی شمش طلا معادل 0.1 گرم ار شمش طلا (یک کیلو گرمی ) است و از روزهای شنبه تا پنجشنبه در بورس کالا معامله میشود ./ بله امکان خرید برای اشخاص حقوقی فراهم گردیده است برای دریاقت کد آتی با کارگزاری .5811700-021 تماس حاصل فرمایید.
روزهای معاملاتی گواهی سپرده کالایی سیمان تا اطلاع ثانوی روزهای دوشنبه و سشنبه هر هفته از ساعت 12:45 الی 14 میباشد . خیر گواهی سپرده کالایی معاملات ثانویه ندارد ،افرادی که این گواهی را خریداری میکنند حتما باید از بورس کالا خرید خود را از انبار تحویل بگیرند.
اوراق تسهیلات مسکن توسط دو بانک ملی و بانک مسکن ارائه میشود .اوراق تسه مربوط به بانک مسکن و اوراق تملی مربوط له بانک ملی میباشد .
فردای روز خریداری شده و از طریق سایت سامانه درگاه یکپارچه ذینفعان بازار شده و برگه سهام را دریافت نمایید.
اوراق مسکن تا 4 ماه پس از خرید امکان فروش ندارد و در پرتفو شخص هم قابل مشاهده نمی باشد و پس از 4 ماه و در صورت استفاده نشدن میتوانند تغییر ناظر ثبت کنند و اقدام به فروش نمایند.
هر شخص 1120برگه متناسب با سقف دریافت وام میباشد در صورتی که نیاز به دریافت اوراق تسه بیشتر باشند با یک معرفی نامه از سمت بانک به کارگزاری میتوانند اقدام با راهتمایی های کارگزاری اقدام به خرید اوراق نماییند.
مراجعه به سایت سپس وارد میزخدمت شده و کزینه ثبت درخواست (جهت درخواست گواهی تمکن مالی)گزینه صورت وصغیت مالی را انتخاب کرده و ازلاعات خود را تکمیل نمایید . در نهایت نسخه الکترونیکی گواهی تمکن مالی بدون نیاز به مهر و امضا ثادر میگردد و اصالت آن بع صورت الکترونیکی در سراسر جهان قابل احراز خواهد بود.