Logoclose
menu
صقحه اصلی/درباره پیشرو
درباره ما

بیش از۲۳سال سابقه حضور در بازار سرمایه

به کارگزاری پیشرو خوش آمدید، به عنوان یکی از پویا ترین بازیگران صنعت خود و با تکیه بر راهکارهای نوآورانه، تنها در چند سال به سرعت به یکی از برترین کارگزاری های بازار سهام و کالا تبدیل شدیم.
( تمرکز اصلی ما، خلق راه های نوین است )
در هسته اصلی این موفقیت، یکی از جوان ترین تیم ها نهفته است که با رشدهای بی سابقه خود باعث ایجاد معیارهای جدیدی در صنعت شده است. قرار گرفتن در بین 10 کارگزاری برتر در بورس کالا، اوراق و علی الخصوص ابزارهای نوین و اوراق مشتقه بخشی از نتیجه تلاش بی وقفه تیم پیشرو است. نقطه قوت ما در دنیای پیچیده مالی، تسلط بر دانش به روز در عین شناخت و تجربه کافی به بازار بورس ایران است.
(ماموریت ما همچنان ثابت است، ارائه باکیفیت ترین خدمات به فعالان و علاقه مندان بازار سرمایه برای جلب اعتماد آنها)
سنگ بنای وجودی پیشرو، تعهد به ایجاد ابزارها و ساختارهای نوآورانه است تا بتواند منجر به ارتقای کل تجربه سرمایه گذاری فعالان بازار سرمایه شود. با ادغام این ابزارهای نوین با تجربیات شخصی سازی شده برای هر مشتری، تمامی افراد قادر هستند تا نیازهای منحصر به فرد خود را برآورده کنند. از طریق ادغام توانمندی‌های فناورانه و رویکرد متمرکز بر مشتری، ما راهکارهای اختصاصی ارائه می‌دهیم که با اهداف فردی هر سرمایه‌گذار همخوانی داشته باشند.
در پیشرو، ما نه فقط به دنبال معاملات بلکه در حال شکل دادن به آینده و تغییر پارادایم سرمایه گذاری در ایران هستیم. همچنان تلاش می کنیم تا با به چالش کشیدن وضع موجود و بهره برداری از ایده های جدید، نیازهای امروز و آینده همه سرمایه گذاران را مرتفع کنیم.
به ما در کارگزاری پیشروبپیوندید، جایی که تجربه با نوآوری همسو می شود، تا بتوانیم آینده سرمایه گذاری در ایران را شکل دهیم.

بیشترین رشد رتبه کارگزاری در

معامالت آپشن (اختیار معامله)

    img